Ми зберігаємо файли cookie, це допомагає сайту працювати краще. Якщо ви продовжите користуватися сайтом, будемо вважати, що це вам підходить. Гаразд

Ми служимо людям які стикнулися з проблемою ВІЛ/СНІДУ

Ми, команда однодумців, люди які вірять в Господа Ісуса Христа, об'єднані бажанням та ціллю допомогти ВІЛ-позитивним людям, хворим на СНІД та Туберкульоз, шляхом створення можливостей реалізувати право на життя, право на підтримку, право на самореалізацію.

Благодійна організація “Закарпатське благодійне товариство мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” є організацією, що надає послуги для людей, що живуть з ВІЛ/СНІД/ТБ у місті Ужгород та Закарпатській області. Організацію було створено для надання комплексної підтримки і допомоги людям, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД/ТБ. Одним з найважливіших завдань Організації є стимулювання соціальної адаптації, діяльності, реалізації прав та можливостей ВІЛ-позитивних людей, та їх близького оточення. Основним напрямом роботи є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства через надання допомоги, в тому числі і соціальної, окремим категоріям осіб, які потребують допомоги, а саме, людям які живуть з ВІЛ/СНІД/ТБ.

«Любімо не словом, ані язиком, але ділом та правдою!»1 Ів.3:18.

«Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.» Еф.2:10.

Ми на Фейсбук: https://www.facebook.com/PLWH.Uzhgorod