Ми зберігаємо файли cookie, це допомагає сайту працювати краще. Якщо ви продовжите користуватися сайтом, будемо вважати, що це вам підходить. Гаразд

Ми служимо підліткам та молоді

Підлітково-молодіжне служіння - це ніби рука, яка проведе через непростий період викликів і переживань, вказуючи на Того, хто робив це не раз! Це, ніби, очі направлені на правильні орієнтири та розумні цілі. Саме це Біблія показує нам - щасливе та наповнене життя. Це, ніби, легені, що дадуть ковток свіжого та такого потрібного повітря. Євангеліє Христа і є таким.

Це, ніби, серце, що буде битися з твоїм в унісон впродовж пошуку себе у цьому світі, бо ми переконані, що церква Ісуса Христа - це найкраще місце для цього!

У час швидкісного інтернету і «Мівіни», перемін і нескінченного потоку інформації хочеться зупинитися і зрозуміти : «Хто я?» і «Що я тут роблю?». Наше підлітково-молодіжне служіння направлене на те, щоб дати відповіді на ці питання, а також показати важливість і практичність християнських цінностей конкретно для кожного, що це не пережитки часу, а реальності сьогодення. Ми прагнемо допомогти хлопцям і дівчатам знайти нових друзів та організувати цікаве дозвілля.

Тому якщо тобі 11-16, або 17-26 років - чекаємо тебе на наших зустрічах. Більше інформації за номерами:
Калина 099 084 98 39
Саша 097 645 7306